Akakçe Bilgi Teknolojileri

Akakçe Bilgi Teknolojileri

Akakçe Bilgi Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Bilgisayar ve Bilişim > Yazılım Şirketleri
Üniversiteler Mah. İhsan Doğramacı Bulv. Galyum Blok No:27/201 06800 Çankaya /Ankara
ODTÜ Teknokent Galyum Bloklar

0011056436000001

Mersis Numarası


Ticaret sicil numarası322312
Nace kodu62.01.01 - Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
Jose Avatar

App Store

4.7 / 5
Yorum Puanı
4.7
Maks. Yorum Puanı
5
Toplam Yorum
7900
Jose Avatar

Google Play

4.3 / 5
Yorum Puanı
4.3
Maks. Yorum Puanı
5
Toplam Yorum
9397
Akakçe Bilgi Teknolojileri
Akakçe Bilgi Teknolojileri
Akakçe Bilgi Teknolojileri

En Ucuz Ne? Nerede? En Ucuz Akakçe'de!

Akakçe, 20 yıldır Türkiye’deki en ucuz fiyatları gösteren alışveriş sitesi olarak yoluna devam ediyor! Online alışverişte en ucuz fiyatları bulmayı kendine misyon edinen Akakçe felsefesini şöyle özetliyoruz: İndirime değil fiyata bak. Paket fiyatına değil birim fiyatına bak. Pahalı ürün al ama aynı ürünü daha pahalıya alma! Ucuz alırken neyi eksik aldığına da dikkat et! akakce.com ile bütün piyasa ve tüm fiyatlar elinizin altında: Tüketiciler mağaza mağaza gezmeden, internette saatlerce fiyat araştırması yapmadan; kısacası vakitlerini boşa harcamadan, aradıkları ürüne ait tüm bilgilere tek tıkla kolayca ulaşıp alışverişlerini en ucuz fiyat ile tamamlayabiliyor.

Fiyatı Takip Edin, İndirimlerden Anında Haberdar Olun

Akakçe, tüketiciler için bütün fiyatları anlık ve otomatik takip eder. “Fiyatı Takip Edin” özelliği ile de en ufak bir fiyat değişiminde tüketiciyi uyarır. Bu sayede alışveriş doğru zamanda ve en ucuz fiyattan tamamlanarak tasarruf imkanı oluşur. Tüketicinin bu özellikten yararlanması için yapması gereken takip ettiği üründe “Fiyatı Takip Edin” butonuna tıklamak. Artık bütün fiyat değişimleri elinin altında!

İndirimler ve Fiyatı Düşen En Ucuz Ürünler

Fiyatı düşen ucuz ürünlere kolay bir şekilde erişebilmek internet alışverişini tercih eden kullanıcılar için önemli bir kriter. Ancak, indirim ve fiyatı düşen ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için yüzlerce siteyi tek tek araştırmak hiç kolay değil. Ancak bütün piyasayı listeleyen akakce.com ile bu fiyat karşılaştırmasını otomatik olarak görebilmek mümkün. Akakçe, anlık olarak bütün online mağazalarda yer alan fiyatları takip eder ve düzenli aralıklarla fiyatı düşen ürünleri liste halinde kullanıcıları ile paylaşır. Arama motorlarında saatler harcamadan alışveriş yapma imkanı sunar. En iyi fiyat karşılaştırma sitesi olarak hizmet veren akakce.com'un arayüzünde bulunan eşsiz ve pratik filtreleme özelliği ile en doğru ürüne kolay bir şekilde erişmenizi sağlar.

Piyasaya Göre En Ucuz Ürünler

Akakçe, birçok büyük market ve mağazanın piyasadaki en ucuz ürünleri güncel olarak listeler. Düzenli periyotlarda gerçekleştirdiği piyasa araştırması sonucu en ucuz alışveriş önerileri ile müşterilerine hizmet verir. Bu hizmet sayesinde bütçeden tasarruf etmek kolay hale gelir. Akakce.com internet adresi ile internette zaman kaybetmeden binlerce ürün arasında piyasadaki en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilmek oldukça basit. Fiyat karşılaştırma platformu olarak 20 yıldır fark yaratan akakce.com piyasanın en kaliteli ürünlerini en düşük fiyattan satın almanızı mümkün kılar.

Mağazalardaki En Uygun Fiyatlar

Akakçe, yüzlerce ürün kategorisi ile binlerce üründen oluşan geniş bir mağaza kataloğuna sahiptir. Akakce.com ile ihtiyaç duyulan ürünlerin mağazalardaki en uygun fiyatlarını görüntülemek çok kolay. Akakce.com adresinde yer alan mağaza sayfalarında ürünlerin fiyat karşılaştırması takip edilebilir ve bu sayede en ucuz ürünler kolay bir şekilde kıyaslanabilir. Tüm bunlara ek olarak mağazalarda yer alan ürünlerin teknik özelliklerinden yardım alınabilir ve karar verme aşamasında işinize yarayacak kullanıcı yorumları okunabilir. En ucuz alışveriş siteleri arasında yer alan akakce.com, çeşitli mağazaların farklı fiyatlarını tek sayfada toplayarak aynı zamana ürün karşılaştırma niteliği ile kullanıcılarını mağazalar arasında zaman kaybetme zahmetinden kurtarır ve onlara zamandan tasarruf imkanı tanır.

Birim Fiyata Göre Fiyat Karşılaştırma

Akakçe, hem birim adet bazlı hem de birim litre bazlı fiyat karşılaştırma özelliği ile en ucuz alışveriş koşullarını vaat eder. Bu sayede, tercih edilen ürün satın alınmadan önce 1 litresinin, 1 adetinin, 1 kilosunun ne kadar olduğu tüketiciye sunularak en doğru karşılaştırma mümkün hale gelir. Tüm bu özelliklerin yanı sıra fiyata göre sıralama seçeneği ile en ucuz fiyat opsiyonlu ürünler listelenebilir. Ayrıca popülerliğe göre sıralama opsiyonu sayesinde kullanıcılar tarafından en çok satın alınan veya güncelliğe göre sıralama opsiyonu ile en güncel ürünler aynı sayfada kolay bir şekilde takip edilebilir.

Aktüel Katalog ve Broşürler

Akakçe, teknoloji ürünlerinden gıda maddelerine kadar pek çok kategoride binlerce markanın ürününü bir araya getirir. Üstelik kategori, marka ve mağaza sayısını sık sık güncelleyerek ürün karşılaştırma opsiyonu ile zengin bir katalog içeriği sağlar. Bünyesinde yer alan mağaza ve markaların BİM aktüel gibi katalog ve broşürleri sayesinde dönemsel avantajlar konusunda bilgi sahibi olmanıza olanak tanır. Haftalık ya da aylık olarak güncellenen bu katalog ve broşürler sayesinde hangi ürünün hangi tarihler arasında indirimli fiyattan satılacağı kolayca takip edilir. Katalog ve broşürlerde yer alan ürünleri satın almak isteyen kullanıcıları mağazalar arası zaman harcama zahmetinden kurtarır ve hızlı alışveriş imkanı sunar.

Kampanya Dönemlerinde En Uygun Fiyatları Bulun

Akakce.com ile Black Friday, 11.11, Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde tüm satıcılardaki en ucuz fiyatlar alışverişçiye sunulur. Bütün satıcıların fiyatları tek tıkla kıyaslanabilir ve bu sayede kazançlı bir alışveriş yapılabilir. Fiyat grafiği sayesinde aranılan ürünün son 6 aylık fiyat seyri takip edilebilir. Ürünlerin açıklamaları, görselleri, yorumları ve güncel fiyatları ile ihtiyaç duyulan birçok detaya erişmek pratik hale gelir. Aynı zamanda ürün detayları sunan sayfalar ile yeni ve popüler ürünlerin yanı sıra benzer özellikteki ürünler de görüntülenebilir.

Akakce.com, kampanya dönemlerinde indirimli ve yeni ürünleri elektronik mail yoluyla kullanıcıları ile buluşturur. E-bülten hizmeti ile en ucuz fiyat, kampanya, promosyon, indirim ve yeni ürünlerden haberdar olmak çok kolay. Bu hizmetten faydalanmak için e-bülten hizmetine e-mail adresi ile kayıt olabilirsiniz.

 • Cep Telefonu
 • Televizyon
 • Parfüm
 • Bebek Bezi
 • Süpermarket
 • En Ucuz Fiyatlar
 • Gerçek İndirimler
 • Avantajlar
2000
Kuruluş yılı
51 - 100
Çalışan sayısı
0
Yıldız
79
Gösterim
0
Şikayet
0
Kişi beğendi
0
Kişi beğenmedi
0
Yorum

Sosyal Medyada Aradık

Oluşturulma Tarihi
12.11.2009
Beğeni
46662
Takipçi Sayısı
49710

Oluşturulma Tarihi
03.2009
Takipçi Sayısı
835

Gönderim Sayısı
850
Takipçi Sayısı
59700

Oluşturulma Tarihi
12.01.2010
Abone Sayısı
1090
Görüntülenme Sayısı
35572072

Yorum Ekle
İlk yorum yapan siz olun.
1000karakter kaldı
Firma Yetkilisiyim

Yetkili olarak kaydınızı yaptırdınız mı?
Ziyaretçilerimize en güncel bilgiyi birlikte sunalım.

* Kayıt için e-Posta adresindeki domain bilgisi baz alınacaktır.

Şikayetçi misiniz?

Firmanın ürünlerinden ya da sunduğu hizmetten memnun kalmadınız mı?
Şikayetinizi bizimle paylaşın. Birlikte dile getirelim. Sorularınıza birlikte cevap arayalım.

* Şikayet süreci hakkında bilgi almak için tıklayınız

Şikayetçi misiniz?

Firmanın ürünlerinden ya da sunduğu hizmetten memnun kalmadınız mı?
Şikayetinizi bizimle paylaşın. Birlikte dile getirelim. Sorularınıza birlikte cevap arayalım.

* Şikayet süreci hakkında bilgi almak için tıklayınız

1.etap Eczanesi

1.etap Eczanesi

0
 • Altay Mah. Şehit Ahmet Taner Ekici Sok. No:5/12 1. Etap Betontaş İş Merkezi/ Eryaman/ Etimesgut/ Ankara
 • Etimesgut / Ankara
 • 903122804549
1.etap Eczanesi

1.etap Eczanesi

0
 • Altay Mah. Şehit Ahmet Taner Ekici Sok. No:5/12 1. Etap Betontaş İş Merkezi/ Eryaman/ Etimesgut/ Ankara
 • Etimesgut / Ankara
 • 903122804549
100 Yıl İlkokulu

100 Yıl İlkokulu

0
 • Atatürk Mah. Çilek Sk. 100. Yıl İlköğretim Blok No: 16c Sincan / Ankara
 • Sincan / Ankara
 • 903122702360
100 Yıl İmam Hatip Ortaokulu

100 Yıl İmam Hatip Ortaokulu

0
 • Tandoğan Mah. 157 Sk. No: 24 Sincan / Ankara
 • Sincan / Ankara
 • 903122695550
100 Yıl Ortaokulu

100 Yıl Ortaokulu

0
 • Atatürk Mah. Çilek Sk. 100. Yıl Ortaokulu No: 16/A Sincan / Ankara
 • Sincan / Ankara
 • 903122768515
12 Eylül İlkokulu

12 Eylül İlkokulu

0
 • Yeni Mah. Ankara Cad. Haymana İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Blok No: 3a Haymana / Ankara
 • Haymana / Ankara
 • 903126581008

Yasal Uyarı


 • Firma-sor gerçek kişi ve tüzel kişilerin daha etkin ve daha hızlı iletişim kurabilmelerini sağlayan Türkiye firma rehberidir.
 • Firma-sor sitesinde yayınlanan bilgiler kamuya açık Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan / Kamu Aydınlatma Platformu üzerinde yer alan kuruluş ve faliyet bilgilerinden, firmanın kurumsal internet sitesinden, ilgili Ticaret Odasından, ilgili Mesleki Birliklerden, ilgili Derneklerden ya da İşletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşturulmaktadır.
 • Firma-sor sitesinde yayınlanan firmalar ve firmaların yöneticileri ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
 • Firma-sor sitesinde yayınlanan bilgiler yapılacak ticari anlaşmalarda taraflara hiçbir güvence ve garanti vermez.
 • Firma-sor sitesinde yayınlanan mobil uygulama bilgileri kurumsal hesapların linklerini içermektedir. Lütfen uygulama indirirken geliştirici hesabının ilgili firmaya ait ve firmanın onaylı hesabı olduğundan emin olun. Ugulamayı indirmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 • Firma-sor sitesinde yayınlanan iletişim bilgileri, konum bilgileri ve genel olarak yayınlan bilgiler herhangi bir resmi ya da gayri resmi konuda bilgi/belge olarak kullanılamaz. Resmi olarak geçerliliği yoktur.
 • Firma-sor sitesinde yayınlanan bilgilerin geçerliliğini garanti etmez. Bilgilerin doğruluğu ve kullanılabilirliğini değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
 • Firma-sor sitesinde yayınlanan firma ve ziyaretçi arasında herhangi bir şekilde para transferi ya da satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
 • Firma-sor sitesinde yayınlanan firmaların ticari faliyetleri, satış ve pazarlama teknikleri hiçbir şekilde Firma-sor'u bağlamamakta ve ilgilendirmemektedir.
 • Firma-sor sitesinde bilgilerinizin yayınlanması için sizinle iletişime geçerek ücret talep eden olursa itibar etmeyiniz. Firma-sor bu gibi durumlarda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Firma-sor sitesi tamamen ücretsiz bir kaynaktır. Firma-sor sadece bilgileri yayınlar ve iletişim kanalı sunar.