İş Hayatı


17.01.2017 14:06:04

Türkiye, Yazılım Alanında Uluslararası Pazarlarda Rekabet Gücünü ve Pazar Payını Artırmak Amacıyla Sektöre Özel Destek Mekanizmaları Oluşturacak.


17.01.2017 17:15:41

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Bakanlıkta Düzenlenen, "türk Tasarım Danışma Konseyi 15. Toplantısı"nda Geçen Hafta, Sınai Mülkiyet Kanunu'nun Tbmm'de Kabul Edildiğini Hatırlattı. Bakan Özlü, Bunun, Türkiye'nin Son 14 Yılda Sınai Mülkiyet Alanında Ortaya Koyduğu Başarıları Taçlandıran Bir Gelişme Olduğunu Söyledi.


17.01.2017 17:19:03

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "önümüzdeki Dönemde, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunu (tübitak) Yeniden Yapılandırarak ve 4. Sanayi Devrimi Çalışmasını Başlatarak Reformları Sürdüreceğiz. Bilim ve Teknoloji Ekosistemimizi Güçlendirecek En Önemli Reform İse Anayasa Değişikliği Olacak." Dedi.


17.01.2017 17:21:56

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "sınai Mu¨lkiyet Kanunu" İle Etik Kurallara ve Genel Ahlaka Aykırı Olacak Şekilde Canlılara Zarar Verecek Genetik Veya Biyolojik İşlemlerin Patentlenemeyeceğini Vurgulayarak, "insan Klonlama, İnsan Eşey Hattının Genetik Kimliğini Değiştirme, İnsan Embriyosunun Sınai Ya Da Ticari Amaçlarla Kullanılması, Hayvanlara Acı Çektirebilecek Genetik Kimlik Değiştirme İşlemleri ve Bunlar Sonucu Elde Edilen Hayvanlar, Patent Verilerek Korunmayacak." Dedi.


17.01.2017 17:24:12

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "işletmeler, Kredi Kullanımı Sırasında Bankalar Tarafından Herhangi Bir Sıkıntıyla Karşılaşmaları Halinde, Bakanlığın 'alo 130' Numaralı Şikayet Hattıyla Kosgeb'e Başvurabilir"dedi.


21.02.2017 17:43:13

Gece ve Gündüzün Birbirini Takip Edip Mevsimlerin Zamana, Yere Göre Farklılık Göstermesi, Gündüzleri Güneş’in Kendisini Gösterip Geceleri Yerini Yıldızlara Vermesi, Tarih Boyunca Zihinleri Meşgul Eden Merak Noktalarının Bir Kısmıdır.


20.02.2017 17:37:10

Online Alışveriş Alışkanlığı Hayatımıza Bir Girdi Pir Girdi. Çeşitli Güvenlik Sebepleriyle Kaçınmaya Çalışsak Da Bir Şekilde İnternetten Alışveriş Yapmak Durumunda Kalıyoruz. Peki, Online Alışverişin Kolaylığı ve Ürün Çeşitliliğinin Yanı Sıra, Dezavantajları, Zararları Yok Mu?

Test Kategorileri

Ziraat - Hayvancılık Terimleri Ne Ne Kadar Hakimsiniz? Testi Hemen Çözmeye Başlayabilirsiniz.

Ziraat - Hayvancılık Terimleri Testi

Testi Çöz

Yemek Terimleri Ne Ne Kadar Hakimsiniz? Testi Hemen Çözmeye Başlayabilirsiniz.

Yemek Terimleri Testi

Testi Çöz

Yapı Terimleri Ne Ne Kadar Hakimsiniz? Testi Hemen Çözmeye Başlayabilirsiniz.

Yapı Terimleri Testi

Testi Çöz

Turizm Terimleri Ne Ne Kadar Hakimsiniz? Testi Hemen Çözmeye Başlayabilirsiniz.

Turizm Terimleri Testi

Testi Çöz

Telekom Terimleri Ne Ne Kadar Hakimsiniz? Testi Hemen Çözmeye Başlayabilirsiniz.

Telekom Terimleri Testi

Testi Çöz

Tekstil Terimleri Ne Ne Kadar Hakimsiniz? Testi Hemen Çözmeye Başlayabilirsiniz.

Tekstil Terimleri Testi

Testi Çöz

Tarım Terimleri Ne Ne Kadar Hakimsiniz? Testi Hemen Çözmeye Başlayabilirsiniz.

Tarım Terimleri Testi

Testi Çöz

Spor Terimleri Ne Ne Kadar Hakimsiniz? Testi Hemen Çözmeye Başlayabilirsiniz.

Spor Terimleri Testi

Testi Çöz

Plaza Dili (Skeç)

Ekonomi Haberleri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.